חיזיון אור קולי - הבית בטו'
Slider

Sound & Light show

between the alleyways of the old city of Tzfat, projected on the ancient stone walls of this house, a celebration of sights and sounds will dance before your eyes.

This is the story of a 3000 year old city' told using innovative technology between the stone archways of this ancient house. accompanied by moving original musical compositions played with one of the most cutting adge sounds system in the world, spectators will feel as if they have gona back in time.An exciting experience for the entire family that makes history captivating, colorful and full of life!

for groups only

 

 

002-teamwork

Suitable for 40+ participants

004-calendar

For groups only in advance

003-hourglass

Duration: About 15 minutes

001-gate

Projected on an ancient arched stone wall

חיזיון אור קולי בבית בטו

על קירות האבן של הבית בטו' מתרחשת חגיגה של מראות וצלילים, סיפורה של העיר צפת בת 3000 שנה, בהקרנה חדשנית על קירות האבן של הבית בטו' בליווי מוזיקה מקורית המנוגנת במערכות שמע מהחדשניות בעולם.

"הטכנולוגיה החדשה והמתקדמת של המיצג הופכת את ההיסטוריה של העיר לחוויה קסומה ומעניינת לכל המשפחה" (כתבה - דה מרקר - יולי 2019)

"החיזיון האור קולי בבית בטו' היה משב רוח חדש ומרענן בביקורנו בצפת. הביקור בחזיון פורש בפני המטייל באופן תמציתי את תולדותיה של העיר ומהווה הקדמה נאה לביקור באתריה. המרחב בו ממוקם החיזיון - חצר אירוח צפתית אותנטית ואולמות מקומרים עתיקים משיב את המבקר אחורה בזמן אל ימי הזוהר של העיר" (ד"ר אייל מירון - מרצה ויועץ אקדמי לפרויקטים היסטוריים-ארכיאולוגיים)

אנו מזמינים אתכם לצפות בחיזיון אור קולי  ולחזור אחורה בזמן בין סמטאות העיר העתיקה של צפת לחוויה מלאה בקסם ואור!

 

001-gate

מוקרן על קיר אבן מקושת עתיק

003-hourglass

משך החיזיון: כ-15 דקות

004-calendar

לקבוצות בלבד בתיאום מראש

002-teamwork

מתאים ל40 משתתפים ומעלה

מספרים עלינו

 • עמותת עלם

  הבית בט"ו: הי, רציתי לומר תודה ענקית!! בשמי בשם המתנדבות ובשם הארגון. היה מקסים ומפנק תודות לאכסניה שלכם! האוירה במקום משקפת את החום והיופי שיש בכם. זכיתם להיות חלק ממשהוא גדול באמת. שבעז"ה ימלא בכוחות את הצוותים להמשיך ולעשות חייל עם בנות ישראל? שוב תודה מכל הלב ❤

  עמותת עלם
 • ד"ר אייל מירון

  החזיון האור קולי בבית בט"ו היה משב רוח חדש ומרענן בביקורנו בצפת. הביקור בחזיון פורש בפני המטייל באופן תמציתי את תולדותיה של העיר ומהווה הקדמה נאה לביקור באתריה. המרחב בו ממוקם החזיון - חצר אירוח צפתית אותנטית ואולמות מקומרים עתיקים משיב את המבקר אחורה בזמן אל ימי הזוהר של העיר

  ד"ר אייל מירון
  מרצה ויועץ אקדמי לפרויקטים היסטוריים-ארכיאולוגיים
 • דה מרקר, יולי 2019

  הטכנולוגיה החדשה והמתקדמת של המיצג הופכת את ההיסטוריה של העיר לחוויה קסומה ומעניינת לכל המשפחה!

  דה מרקר, יולי 2019
 • עו"ד יורם ליכטנשטיין

  הבית ב ט"ו הוא מבנה עתיק ומקסים המצוי בליבה של העיר העתיקה בצפת ומארח ארועים ומפגשים במקום הכי מיוחד וקסום. יש בו גם מיצג אורקולי מהמם וקשרים לכל האוכלוסיה באזור (כולל נגנים מדליקים, אוכל נהדר וכו'). ניתן לצאת ממנו להסתובב בסמטאות הציוריות של צפת ובבתי כנסת מהממים (אני יודע. עשיתי את זה כבר אצלם. היה מדהים ומיוחד). והכי חשוב, הוא שייך ל- ומנוהל על ידי בחור מדהים שאני מת עליו והוא יכול על כל העולם. אז אם יש לכם ארוע שאתם מחפשים מקום מדהים ומיוחד לערוך אותו בו, דברו איתי בפרטי ואקשר ביניכם. המלצה שלי , וזה לא קורה הרבה

  עו"ד יורם ליכטנשטיין
 • רחלי הובר – עדי

  לא יכולתי לבחור מקום לעשות אירוע בר מצווה לבן שלי יותר מדהים ומיוחד מהמקום הזה! מעבר לפסטוראליות ולאותנטיות האנשים שמנהלים את המקום מלאי אכפתיות, חום ויחס אישי. האנשים שהגיעו לאירוע לא הפסיקו לדבר. תודה רבה לכם אנשים יקרים על הכל"

  רחלי הובר – עדי

To order tickets to watch the show for groups of up to 50 people - call: 054-974-3758 or fill in your details and we will get back to you soon:

להזמנת כרטיסים לצפייה בחיזיון לקבוצות של עד 50 איש - התקשרו: 054-974-3758 או מלאו פרטכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:פתח צ'אט
רוצה לדבר?
היי, זאת יסמין מהבית בטו'
איך אוכל לעזור?
Skip to content